donderdag 17 maart 2022

Fietselfstedentocht zoekt vrijwilligers

Voorbereidingen op Fietselfstedentocht 2022 in volle gang,
extra helpende handen op Pinkstermaandag zijn welkom 

Het ziet er goed uit! Na twee jaar zonder Fietselfstedentocht op Pinkstermaandag, lijkt het op 6 juni dan toch eindelijk weer te gaan gebeuren. Het draaiboek kan dus weer uit de kast en de drukte bij de bestuursleden neemt met de week toe. Wij hebben er in ieder geval heel veel zin in! En met 15.000 verkochte kaarten belooft het een sfeervolle dag te gaan worden in Bolsward en op de wegen tussen de tien andere Friese steden.

Maar om de tocht te kunnen organiseren en alles in goede banen te leiden, kunnen we nog wel wat extra handen gebruiken. Dus: wil jij ons op Pinkstermaandag helpen? Meld je dan nu aan via de button ‘vrijwilliger worden’ aan de rechterkant op onze website. Meehelpen aan het organiseren van de Fietselfstedentocht is op zich al prachtig natuurlijk, maar als vrijwilliger houd je er ook nog iets moois aan over: zo krijgen onze vrijwilligers een vergoeding, een cadeautje en dit jaar zijn er twee extra ‘beloningen’.

Want op de vrijdag voor de Fietselfstedentocht is er in de tent op Plein 1455 in Bolsward een feestavond speciaal voor onze vrijwilligers (met livemuziek, eten en drinken). Daarnaast bieden we onze vrijwilligers exclusief de mogelijkheid om gratis de Fietselfstedentocht binnen een bepaalde periode na Pinkstermaandag te fietsen, met behulp van onze app (dezelfde app die in 2021 is gebruikt om de alternatieve editie van de Fietselfstedentocht doorgang te laten vinden).

De voordelen voor jou als vrijwilliger zijn: 

  1. Als vrijwilliger help je mee aan het organiseren van een prachtig evenement
  2. Als vrijwilliger ontvang je na afloop een leuke financiële vergoeding
  3. Als vrijwilliger ontvang je een leuk cadeautje
  4. Als vrijwilliger mag je de Fietselfstedentocht in een bepaalde periode fietsen met onze app
  5. Als vrijwilliger ontvang je een uitnodiging voor ons vrijwilligersfeest op vrijdag 3 juni in het pinksterweekeinde

Enthousiast geworden? Laat het ons weten en we zien je graag terug als vrijwilliger op 6 juni in Bolsward. En voor de mensen die op Pinkstermaandag 235 kilometer gaan fietsen: heel veel succes met trainen de komende maanden!

< Terug naar nieuwsoverzicht